X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda
Misyonumuz   

Türkiye'nin en güçlü alt yapıları üzerinden hizmetler sağlayarak, müşterilerimize eşi benzeri olmayan fiyat/performans eşiğinde hizmetler sunmaya devam etmekteyiz. Yeni nesil dönüşümler ile tam otomasyon kurulumlar ve 7/24 profesyonel teknik destek ekiplerimizle sınırsız hizmet sunmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyeti birinci önceliğimiz arasında yer alırken kendimizi her geçen gün yineleyen bir yapıya sahibiz. Cloudvao sektörün mimarilerinden , uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam edecektir. Bizleri tercih sebebi yapan müşterilerimize sonsuz şükranlarımızı sunarız.

Vizyonumuz

 

Cloudvao kendini geliştiren yapısıyla uzun zamandır hizmet vermeye devam etmektedir. Sanal sunucu, veri merkezi çözümleri, Hosting, Fiziksel sunucular dahil olmak üzere pekçok hizmeti fiyat/performans üst düzeyde sunarak müşterilerinin takdirini kazanarak hizmet sunmaya devam etmektedir.Cloudvao  olarak sektörün yükselen yıldızı haline gelerek, dünyanın her yerinden insanlara hizmet ulaştırmaktadır. 7/24 sınırsız destek sunarak anlık çözümler üretmektedir. Güçlü alt yapı ve güçlü kadrosuyla kendini daha fazla geliştirerek, büyüterek devam etmektedir. Bünyesinde pekçok uzman ekibiyle sizlere sınırsız destek sunmak için hazırda beklemektedir.

Firmamız Hakkında

Sağladığımız hizmetler arasında Domain Tescil işlemleri, Hosting (Barındırma) , E-Mail Servisleri, Sanal Sunucu Servisleri (VPS), Fiziksel Sunucular, VDS Hizmetleri, Veri Merkezi Çözümleri bulunmaktadır.

Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktayız. Hizmetlerimiz size sektörünün en iyi yazılım, en iyi donanım ve en iyi internet çıkışlarıyla sunulmaktadır.

Cloudvao  olarak kaliteden taviz vermeden siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz.


Powered by WISECP
Top